logo

  1. KVALITA. Značka Dermo Pharma sa zameriava na výrobky tej najvyššej kvality, čo sa premieta do spokojnosti zákazníka s výsledkami pôsobenia výrobkov.
  2. PLNENIE SĽUBOV, ktoré dávame naším klientom. Vždy držíme slovo. Klient si je na 100% istý, že naša dermokozmetika splní jeho očakávania, vďaka tomu sa vracia pre náš produkt, odporúča ho svojím známym, priateľom a rodine.
  3. KOMUNIKÁCIA, ESTETIKA. Popisy na balení sú zrozumiteľné vďaka vizuálnemu a jasnému opisu použitia. Kozmetika je jednoduchá na použitie.

Značka Dermo Pharma, ktorá je navrhovaná a receptúry vytvárajú dermatológovia vo Švajčiarsku, je iná ako všetky. Nekomunikujeme s klientkami cez biologický vek. Nechceme a nemáme právo pýtať sa ženy koľko má rokov. Pre nás sú ženy v kažeom veku vždy krásne a atraktívne.
Múdrosť a skúsenosť žene dovolí bezchybne určiť, v akej oblasti hľadá podporu. Značka Dermo Pharma zadáva len jednu otázku: v čom Vám môýeme pomôcť, aký máte problém? Na každú nedokonalosť, ktorá trápi ženu, máme spoľahlivé a efektívne riešeni.

Krása a zdravie je motto značky Dermo Pharma, vyrábaná na základe vysokošpecializovaných dermokozmetík z farmaceutických žložiek.

switzerlandDokonalá aj pre citlivú pokožku so sklonom k podráždeniam, značka garantuje spoľahlivú hypoalergénnosťbezpečné použivanie, potvrdené skúmaním a testami na užívateľkách.  Dermo Pharma stavila na celkovú starostlivosť, nebojí sa žiadnych výziev, obsahuje výhradne zložky modernej svetovej kozmetiky.

logo_top

Firma Vipera Cosmetics bola založená v roku 1987 a do dnešného dňa je najväčším výrobcom a dodávateľom na poľskom trhu so širokým spektrom dekoratívnej kozmetiky s požadovanými užívateľskými vlastnosťami. Úspech spoločnosti spočíva vo vysoko kvalitných výrobkov a dokonalou zladenosťou s potrebami trhu. Vipera má Medzinárodný certifikát akosti ISO 9001. Kozmetika Vipera Cosmetics je skúmaná množstvom lekárov a špecialistov: hlavne dermatológmi, alergológmi a očnými lekármi pre bezpečné používanie aj v okolí očí. Výrobky nie sú testované na zvieratách.

Vysoko kvalifikovaný tím spoločnosti sa riadi krédom: Za najprísnejšie kritérium kvality považujeme spokojnosť naších klientov.“

perla_roku

So spokojnosťou a radosťou môžeme ponúknuť to, čo máme najlepšie z kozmetiky.

Sortiment výrobkov uvádzaných na trh je bohatý a rozmanitý. Prechádza neustálou premenou. Prioritou kozmetiky Vipera je chrániť a starať sa o pokožku a zdôrazňovať jej krásu, pridávať pôvab a eleganciu, skrášľovať. Ponuka zahŕňa rúže, lesky na pery, korektory na pokožku, laky na nechty, sériu produktov na starostlivosť a regeneráciu nechtov, konturovacej ceruzky na oči a pery, fluida, maskary, tiene na oči, kozmetiku na odličovanie, kozmetiku pre mladé slečny a mnoho iného.

Na výrobu kozmetiky Vipera Cosmetics dodávame suroviny z najlepších firiem s medzinárodným renomé – vo Francúzsku, Nemecku, Anglicku, Luxemburgu, Švajčiarsku, Taliansku, Japonsku, Číne, USA a iných krajinách. Teda overené zložky s vysokou bezpečnosťou a účinnosťou, ktoré vytvárajú požadované estetické a silné pôsobenie. Zloženie vysokej triedy získavame prostredníctvom spolupráce profesionálov kozmetického laboratória spoločnosti a týmto zložením dosahujeme výrobu hodnotnej kozmetiky. Personál firemného Kozmetického laboratória pracuje na príprave a zavádzaní nových produktov, ktoré sú získavané z tých najkvalitnejších prírodných surovín. Predtým než bude kozmetika Vipera uvedená na trh, je podrobená starostlivému mikrobiologickému a fyzikálno-chemickému testovaniu na: PH, prítomnosť ťažkých kovov, stabilitu a dermatologickému testovaniu, očnému a aplikačnému testovaniu.

Hotové výrobky sú znovu testované „In Vivo“, teda na koži skúšačov. Merania sú v prístrojových a tiež v nezávislých laboratóriách. Vďaka komplexnému skúmaniu sme dostali objektívne a subjektívne hodnotenie úžitkovej hodnoty výrobkov.

mir

Miraculum S.A je poľská kozmetická firma, ktorá dôsledne buduje svoju pozíciu na trhu pri zachovaní rešpektu k ich tradíciám a bohatú históriu siahajúcej do 20 rokov. Minulého storočia. V priebehu rokov Miraculum prešlo veľkolepými premenami a stalo sa jedným z hlavných hráčov na poľskom kozmetickom trhu. Činnosť spoločnosti je zameraná na vývoj a predaj modernej kozmetiky na tvár a starostlivosti o telo, parfumérie, výrobkov na depiláciu a dekoratívnej kozmetiky.

Miraculum sa vo svojom portfóliu zamerala na 14 značiek: Pani Walewska, Miraculum, Gracja, Tanita, Paloma, a taktiež: Lider, Wars a Być może, zakúpené v roku 2007 od PZ Cussons Polska S.A. a značky Joko a Virtual získané pri kúpe akcií spoločnosti Multicolor Sp. z o.o. v roku 2012. Od 90 rokov sa spoločnosť identifikuje s výrobkami najvyššej kvality, vyvíjaných v modernom laboratóriu v Krakove. Výrobky spoločnosti sú k dispozícii ako na tuzemskom tak i na zahraničnom trhu.